شرکت‌های موفق متوجه اهمیت اثرگذاری به روی سایر شرکای تجاری و مشتریانشان هستند. هر چه شرکت شما چهره بهتری را برای سایرین به نمایش بگذارد، مشتریان بیشتر، شهرت بهتر و شرکای موفق‌تری خواهید داشت. به همین دلیل است که در چنین مواقعی معرفی خودتان در نگاه اول با ظاهری که شرکت، کارخانه، یا انبارها و سوله‌ها دارند انجام می‌گیرد. برای برخی افراد انبارها آخرین درجه اهمیت را دارند و به آن توجهی نمی‌کنند. این در حالیست که انبار دقیقا جاییست که محصولات و کالاهایتان را قرار می‌دهید و باید برای معرفی کیفیت کار شما ظاهری استاندارد داشته باشد. اگر مردد هستید که نسبت به رنگ آمیزی سوله و انبارهایتان اقدام کنید، ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

چرا باید نسبت به رنگ آمیزی سوله اقدام کنیم؟

مراقبت از دارایی‌هایتان

ساده‌ترین دلیلی که برای رنگ آمیزی سوله و انبارها وجود دارد مربوط به محافظت و نگهداری از این مکان و هر آنچه در آن انبار می‌کنید است. به مرور زمان جابجایی پالت کالاهای سنگین یا تجهیزات، همچنین لیفتراک‌ها، به دیوارهای انبار آسیب زده و موجب خراب شدن، ترک خوردن و از بین رفتن رنگ پیشین آن می‌شود. همچنین مواد شیمیایی که ممکن است در برخی از انبارها نگهداری شوند به مرور زمان رنگ را از بین می‌برد. اگر هم از روز اول دیوارهای انبار رنگ آمیزی نشده باشد این آسیب‌ها بیشتر به چشم می‌آید و خیلی سریع‌تر رخ می‌دهد.

علاوه بر اینکه انبار هم یکی از دارایی‌های شما محسوب می‌شود این آسیب‌ها هزینه زیادی برایتان در بر خواهد داشت. بخصوص اگر به آن اهمیت ندهید و نسبت به تعمیر و رنگ آمیزی آن‌ها اقدام نکنید. همچنین برای آنچه در انبار یا سوله نگهداری می‌کنید هم سالم بودن و تمیز بودن انبار اهمیت بالایی خواهد داشت و هرنوع آسیبی می‌تواند منجر به یک ضرر مالی شود.

مراقبت از دارایی ها با رنگ آمیزی سولهایجاد انگیزه در کارکنان

کارکنان شما در هر محیطی روزانه حداقل هشت ساعت زمان می‌گذرانند. برای اینکه کارایی این افراد بالاتر برود، تمرکز بیشتری به روی کارشان داشته باشند و به طور کلی انگیزه بالایی برای کارکردن در آن‌ها ایجاد شود، ایجاد محیط کاری چشم نواز می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد. چه کسی می‌تواند در محیطی تاریک، قدیمی و رنگ و رو رفته تمرکز داشته باشد و بتواند بهترین کارش را ارائه دهد؟

رنگ به روی روحیات افراد تاثیرگذار است. رنگ‌های روشن می‌توانند کارکنانتان را شاداب‌تر کرده و انرژی بیشتری به آن‌ها بدهد. بنابراین اغلب توصیه می‌شود از رنگ‌های روشن برای سوله و انبارها استفاده کنید تا علاوه بر اینکه فضای انبار را روشن‌تر و بزرگ‌تر نشان دهد بلکه در روحیه افرادی که در این محیط تردد می‌کنند نیز تاثیر مثبت بگذارد.

ایجاد انگیزه در کارکنان با رنگ آمیزی سولهصرفه جویی در هزینه‌های ناشی از ترمیم

رنگ آمیزی مجدد انبار پیش از اینکه رنگ قبلی آسیب ببیند و یا به دیواره‌ها آسیب بزند کم هزینه‌تر خواهد بود. در صورتیکه رنگ پیشین از بین رفته باشد ممکن است رطوبت به سطوح آسیب زده و منجر به ترک خوردن یا زنگ زدگی در برخی نقاط شود. در این صورت، رنگ آمیزی مجدد نیاز به مراحل بیشتری خواهد بود که هزینه‌بر است. بنابراین بهتر است پیش از اینکه آسیبی به انبار وارد شود نسبت به ترمیم آن اقدام کنید و اگر برای اولین بار است که می‌خواهید سوله یا انبار را رنگ بزنید حتما از شرکت‌های معتبر رنگ صنعتی مورد نیازتان را تهیه کنید تا نسبت به عملکرد آن اطمینان کافی داشته باشید.

از چه رنگی برای رنگ آمیزی سوله و انبار استفاده کنیم؟

برای اینکه بهترین نتیجه را از رنگ آمیزی سوله داشته باشید توصیه می‌شود از رنگ مخصوص اینکار استفاده کنید. شرکت آریا سطح تهران رنگ رویه آلکید سوله‌ای خود را با نام تجاری رنگ آریا پارس به بازار عرضه می‌دارد. این رنگ برای رنگ آمیزی سطوح فلزی و گچی مناسب است و در وزن‌های مختلف و فام سفارشی ارائه می‌گردد.

جهت اطلاعات بیشتر درباره رنگ سوله ای آریا پارس با مشاورین ما تماس بگیرید.