مراکز بهداشتی و درمانی وآرایشی و بهداشتی در مقایسه با سایر صنایع، نیاز به کفپوش منحصر به فرد و به خصوصی دارد. کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال به دلیل بیماران،کارکنان و بازدیدکنندگان دارای محبوبیت زیادی می باشد. کفپوشها در مراکز بهداشتی و درمانی برای حفاظت در برابر میکروبها و باکتری ها باید به راحتی تمیز شود. علاوه بر این، زیبا شناسی اغلب یکی دیگر از ملاحضات در مراقبت های بهداشتی است.سیستم های کفپوش ضد میکروبی و بدون درز و محصولات دیواری ما برای محیط های مراقبت بهداشتی مانند:

1- اتاق های عمل

2- سرویس های بهداشتی

3- اتاق های استریل

4- محوطه لابی و…

با انواع سیستم های نصب کفپوش ضد میکروبی موجود، کفپوش مورد نیاز مرکز درمانی  خود را در آریا سطح تهران خواهید یافت.

 

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال برای تأسیسات بهداشتی

یکی از مهمترین دغدغه های مراکز بهداشتی، بهداشت و نظافت است با توجه به محیط آلوده بیمارستان، بسیار مهم است که کفپوش تا حد ممکن تمیز و عاری از هر گونه باکتری باقی بماند تا به حفظ کارکنان و بیماران کمک کند.

راه حل آریا سطح تهران استفاده از کفپوش آنتی باکتریال می باشد.متریال تولید شده در کارخانه آریا سطح تهران برای دوام و حفاظت از بیماران و متخصصان پزشکی به گونه ای ساخته شده است که می توانید بالاترین کیفیت را در مرکز شما ایجاد کند.

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال ما با دوام و مقاوم در برابر سایش و خش از تردد و ترافیک ناشی از محیط بیمارستان می باشد.قدرت آن همچنین به آن کمک می کند تا در برابر تخریب مقاومت کند، کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال یک انتخاب بهداشتی و ماندگار برای کفپوش بیمارستانی است.

بتن به طور طبیعی متخلخل است، بنابراین باکتری ها و قارچ ها می توانند در داخل سطح کف پنهان شده و رشد کنند، این مشکل ممکن است باعث انتشار میکروب ها در سراسر مرکز شود. کفپوش آنتی باکتریال آریا سطح تهران به عنوان یک پوشش برای جلوگیری از ورود میکروب ها به سطح بتنی عمل می کند.از آنجا که در برابر آب محافظت میکند، پوشش آنتی باکتریال یک راه حل ایده آل برای سرویس های بهداشتی، کلین روم ها،لابی و اتاق های مراکز بهداشتی و … است.

طراحی زیبا و دلپذیر

ظاهر کفپوش شما اهمیت دارد.در آریا سطح تهران می توانید کفپوش آنتی باکتریال را در رنگهای متنوع و مختلف و زیبا با توجه به سلیقه مجموعه شما سفارش دهید.

اگر مطمئن نیستید که کدام گزینه برای کفپوش بهداشتی شما بهترین است، با یکی از کارشناسان آریا سطح تهران صحبت کنید، ما در مورد گزینه های شما بهترین  راه حل را برای شما خواهیم گفت تا بتوانید بهترین تصمیم را برای نیازهای خود بگیرید.

اگر مرکز شما به کفپوش آنتی باکتریال نیاز دارد کفپوش شرکت آریا سطح تهران را انتخاب کنید و امروز با ما تماس بگیرید.