کفپوش اپوکسی یکی از محبوب‌ترین و مقاوم‌ترین کفپوش‌های صنعتی است که کاربردهای متعددی دارد. کفپوشی صیقلی و یکدست که هم کاربردی است هم زیبایی خاصی به فضا می‌بخشد. اما شاید بخواهید پیش از انتخاب این کفپوش نسبت به هزینه‌های آن اطلاعات کسب کنید تا بتوانید برآوردی بر بودجه‌ای که باید برای آن در نظر بگیرید داشته باشید. برای این کار لازم است بدانید چه فاکتورهایی به روی قیمت کفپوش اپوکسی تاثیرگذار است.

فاکتورهایی که به روی قیمت کفپوش اپوکسی تاثیرگذار هستند

این تصور غلط است که فکر کنید قیمت کفپوش اپوکسی یک قیمت ثابت است که می‌توانید آن را در اینترنت جستجو کنید چرا که این قیمت با توجه به کاربردی که برای آن در نظر دارید متفاوت خواهد بود. در ادامه به نکاتی که باید هنگام برآورد هزینه کفپوش اپوکسی در نظر بگیرید اشاره می‌کنیم:

وضعیت کفپوش فعلی شما چگونه است

برای اینکه کفپوش اپوکسی (که گاهی آن را کفپوش رزینی می‌نامند) به روی سطحی که در نظر دارید اجرا شود، کفپوش فعلی نیازمند آماده سازی‌هایی است. اینکه در حال حاضر مکانی که برای کفپوش کردن در نظر دارید از چه نوع کفپوشی پوشیده شده، این کفپوش تا چه حد سالم است و چه مراحلی برای آماده سازی سطح باید طی شود، همه از جمله مواردی است که به روی قیمت اجرای کفپوش اپوکسی تاثیرگذار هستند. برخی کفپوش‌ها ممکن است آسیب دیده باشند یا پیش از اجرای اپوکسی نیاز باشد تغییراتی به روی آن‌ها اعمال شود تا نتیجه نهایی از کیفیت بهتری برخوردار شود.

سایز سطحی که می‎خواهید کفپوش کنید چقدر است؟

این یکی از شفاف‌ترین فاکتورها هنگام مشخص کردن هزینه اجرای کفپوش اپوکسی است. مساحت به روی میزان مواد مصرفی و مدت زمانی که برای اجرا لازم است اثر می‌گذارد. بعنوان مثال کاملا واضح است که اجرای کفپوش اپوکسی در یک انبار بسیار بزرگ هزینه بالاتری از یک راهرو دارد و نیاز به تیم حرفه‌ای‌تر و رعایت نکات بیشتری است.

کدام نوع کفپوش اپوکسی را در نظر دارید؟

شناخت انواع کفپوش اپوکسی پیش از اینکه بتوانید قیمت کفپوش اپوکسی را تخمین بزنید لازم است. چرا که هزینه هر کدام متفاوت است. بعنوان مثال کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک برای مراکز داده‌ها انتخاب می‌شود و انواع دیگر اپوکسی که برای کفپوش کردن پارکینگ یا کفپوش مراکز بهداشتی استفاده می‌شود متفاوت است. بنابراین هنگام برآورد هزینه کفپوش اپوکسی به این نکته دقت بالایی داشته باشید تا بهتر بتوانید بودجه خود را مشخص کنید.

اگر بخواهیم به زبان ساده این تفاوت را توضیح دهیم می‌توان گفت این کفپوش ممکن است برای یک فضای عمومی ساده استفاده شود یا پیچیدگی‌های خاصی داشته باشند و رنگبندی متنوعی نیز برای آن در نظر گرفته شود. این تفاوت‌ها به روی هزینه نهایی کفپوش اپوکسی تاثیرگذار هستند.

شاید لازم باشد درباره تفاوت اپوکسی و پلی یورتان هم اطلاعاتی کسب کنید تا ببینید کفپوش اپوکسی مناسب‌تر است یا کفپوش پلی یورتان.

پرداخت نهایی رزین

بدون شک شما انتظار دارید کاربردی‌ترین و جذاب‌ترین کفپوش را داشته باشید. اینکه بخواهید سطحی پولیش شده و صیقلی‌تر داشته باشید که زمانبر است و نیاز به دستگاه‌های خاص دارد به روی قیمت کفپوش اپوکسی تاثیر خواهد گذاشت. همچنین اگر نیاز باشد از موادی استفاده شود که سطح در برابر مواد شیمیایی خاص مقاومت بیشتری داشته باشد باز هم به روی هزینه نهایی تغییر ایجاد خواهد کرد.

قیمت کفپوش اپوکسی چقدر است؟

اگر این سوال در ذهنتان بوجود آمده که کفپوش اپوکسی چه قیمتی دارد یکبار دیگر موارد ذکر شده را در نظر بگیرید چرا که نمی‌توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. بنابراین تمامی این موارد باید پیش از اینکه به دنبال قیمت کفپوش اپوکسی باشید در نظر گرفته شود تا بتوانید قیمت دقیق‌تری بدست بیاورید و برآورد کامل‌تری از بودجه خود داشته باشید. پس از اینکه تا حدودی نسبت به موارد فوق اطمینان حاصل کردید می‌توانید با ما در آریا سطح تهران تماس بگیرید تا بتوانیم شما را در انتخاب بهترین کفپوش اپوکسی و برآورد قیمت کفپوش اپوکسی کمک کنیم.

آریا سطح تهران با بیش از بیست سال سابقه در زمینه اجرای انواع کفپوش اپوکسی و پلی یورتان آماده پاسخگویی به شما است. با ما در واتس اپ در ارتباط باشید یا در ساعات کاری با به شماره 02166555592 الی 4 و داخلی‌ 42 تماس بگیرید.