شیوع ویروس کرونا همه چیز را در جهان متحول کرد. از رعایت پروتکل‌های اولیه بهداشتی گرفته تا انتخاب کفپوش، همه چیز تحت تاثیر این بیماری قرار گرفته است. به نوعی می‌توان گفت اهمیت بهداشتی بودن هر چه بیشتر هر آنچه در طول روز با آن برخورد داریم بیش از پیش شده است و کفپوش یکی از این‌هاست که شاید کمتر از سایر موارد به آن توجه می‌شود. اما چه چیزی در انتخاب بهترین کفپوش در دوران کرونا به ما کمک می‌کند؟ اگرچه انتخاب کفپوش خیلی به نوع فعالیت شما بستگی دارد اما اگر بخواهیم با شرایط فعلی به آن نگاه کنیم اهمیت موارد دیگر نیز نمایان خواهد شد.

چه نکاتی در انتخاب بهترین کفپوش در دوران کرونا به ما کمک خواهد کرد

1) تمیز کردن آن آسان باشد

تمیز بودن سطح در بهداشتی بودن یک محیط تاثیر بسزایی دارد. بخصوص در شرایطی که مساله تمیز کردن سطح از اهمیت ویژه‌تری برخوردار شده. بنابراین انتخاب یک کفپوش که تمیزکردن آن ساده و بی‌دردسر باشد و مهم‌تر از همه به خودی خود یک کفپوش بهداشتی محسوب شود بسیار مهم است. کفپوش اپوکسی یکی از بهترین گزینه‌ها با چنین شرایطی است. کفپوشی یکدست و بادوام که نه تنها هیچ درزی برای جمع شدن آلودگی روی آن وجود ندارد بلکه تمیزکردن آن نیز بدون نیاز به مواد قوی و شوینده‌های شیمیایی به ساده‌ترین شکل ممکن انجام می‌گیرد.

راهنمای انتخاب بهترین کفپوش در دوران کرونا2) بیش از یک ظاهر زیبا باشد

در گذشته کفپوش بسیاری از مراکز بهداشتی به رنگ سفید و صیقلی انتخاب می‌شد تا تمیزی و ضدعفونی بودن را به خوبی نمایان کند. اما امروزه این نکته تغییر کرده و نه تنها بهداشت و تمیز بودن سطح را می‌توان به طرق دیگری نشان داد بلکه بسیاری از محققان معتقدند کفپوش یک مرکز بهداشتی باید نسبتا فضای آرامشبخشی را در اتاق‌ها ایجاد کند و نیازی نیست لزوما به رنگ سفید اجرا شود. این نکته تاثیر بیشتری به روی افراد و بیماران خواهد گذاشت. بنابراین دیگر نکته در انتخاب کفپوش در دوران کرونا ایجاد این حس است که فراتر از زیبایی ظاهری کفپوش است.

کفپوش‌های اپوکسی نه تنهایی در رنگبندی متنوع وجود دارند بلکه همیشه نیاز نیست به شکل صیقلی یا رنگ سفید و واکس زده باشند تا تمیز بودنشان مشخص شود بلکه در هر شرایطی این حس بودن در فضای بهداشتی را ایجاد می‌کنند.

بهترین کفپوش برای دوران کرونا

کفپوش اپوکسی در رنگبندی متنوعی اجرا می‌شود و یکی از مهم‌ترین کاربردهای آن بعنوان کفپوش پارکینگ است.

3) برای نوآوری آماده باشد

در دنیای پساکرونا، احتمال اینکه روال بسیاری از کارها متفاوت باشد وجود دارد. برخی گزینه‌هایی که در دوران پاندامی انتخاب شده بودند احتمالا مسیرشان را به آینده ادامه خواهند داد و جایگزین گزینه‌های پیشین خواهند شد. این مساله درباره کفپوش نیز صدق می‌کند. اگر کفپوشی از لحاظ بهداشتی و زیبایی شرایط لازم برای اجرا در این دوران را داشته باشد باید آماده استفاده بیشتر در آینده باشد. و این مساله فقط درباره انتخاب کفپوش مراکز بهداشتی نیست بلکه یک کفپوش بهداشتی، مقاوم و یکپارچه می‌تواند گزینه‌ای استاندارد برای بسیاری از مشاغل باشد. اما با توجه به نوع کاربرد باید بتواند در مراکز مختلف با کاربردهای مختلف قابل اجرا باشد.

اجرای کفپوش اپوکسی را به ما بسپارید

برای جلوگیری از انواع باکتری و ویروس در محیط کار، بخصوص مراکز درمانی و محیط‌هایی که تردد در آن زیاد است و نیاز به تمیز شدن مکرر دارد، انتخاب یک کفپوش مناسب و کاربردی اهمیت بالایی دارد. نه تنها برای بهبود اوضاع محیط کار در دوران کرونا، بلکه به طور کلی زمانی که در محیط کار شما بهداشت، ضد عفونی بودن محیط، یکپارچگی و مقاومت کفپوش اهمیت پیدا می‌کند باید به سراغ کفپوش‌هایی نظیر کفپوش اپوکسی بروید که بتواند این نیازها را برطرف کند. اگر هنوز نمی‌دانید این کفپوش مناسب شما است یا خیر با ما تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق‌‎تری در این باره کسب کنید.