درباره ما

کیفیت هرگز اتفاقی نیست

شرکت آریا سطح تهران با بیش از دو دهه فعالیت در صنایع رنگ و پوشش‌های صنعتی و پلیمری و معدنی (مقاوم شیمیایی)، همواره در حال ارائه خدمت به صنعت کشور است.

شرکت آریا سطح تهران با تولید روزانه 35000 کیلوگرم انواع رنگ‌های مایع ساختمانی و صنعتی با برند آریا پارس، ضمن تامین بخشی از نیازهای بازار در سراسر کشور، در زمینه صادرات این محصولات نیز فعالیت دارد که بخش مهمی از آن، تامین رنگ‌های صنعتی در انواع صنایع از جمله صنایع ساختمان، نفت و گاز و پتروشیمی، دارویی و غذایی، صنایع فولاد، صنایع نظامی، و صنایع نیروگاهی، صنایع خودروسازی و … است.

درباره ما

تولید انواع پوشش‌های تخصصی و بومی‌سازی پاره‌ای از محصولات وارداتی، همچون پوشش‌های پلیمری مقاوم شیمیایی، ملات‌ها و سرامیک و آجرهای مقاوم شیمیایی، حاصل دو دهه تلاش تیم R&D  این مجموعه در سطح ملی است.شرکت آریا سطح تهران از پایه‌گذاران سیستم کفپوش‌های اپوکسی، پلی‌یورتان، لاینینگ و تایلینگ ضد اسید از دهه هفتاد شمسی در سطح کشور بوده که شامل اجرای 330 پروژه ملی و همچنین 1250 پروژه صنعتی و 11 پروژه در سایر کشورها می‌شود. تیم‌های مهندسی اجرایی این شرکت در قالب طراحی، تامین متریال و اجرای پروژه با استانداردهای بین‌المللی از تقاط قوت این مجموعه به شمار می‌رود.

ایجاد تیم و تجهیزات تحقیق و توسعه شرکت آریا سطح تهران به منظور نوآوری، ارتقاء کیفیت و بومی‌سازی محصولات تخصصی و همچنین اخذ تاییدیه معتبر داخلی و عضویت در فهرست بلند صنعت نفت ایران و حضور در وندور لیست شرکت‌های ملی گاز، پتروشیمی، صنایع خودروسازی، صنایع ساختمان، صنایع نیرو، صنایع فولاد، صنعت مس و… و موفقیت‌های حاصل شده و توان اجرایی در پروژه‌ها، موجب پوشش خلاء حضور کمپانی‌های معتبر اروپایی در پروژه‌های فنی و تخصصی این صنایع در کشور گردیده است.

اخذ و اجرای گواهینامه‌های ISO 45001- ISO 14001- ISO 9001- HSE و استانداردهای ملی ایران بهمراه افزایش ظرفیت تولید، ضمن ایجاد اشتغالزایی برای جوانان این مرز و بوم همواره با رضایتمندی مشتری همراه بوده است.

اینستاگرام آریا سطح تهران

info@aryasath.ir

درخواست استخدام در شرکت آریا سطح تهران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *