حفاظت در برابر الکتریسیته ساکن

بارهای الکتریکی می توانند پیامدهای فاجعه آمیزی در محیط های حساس به استاتیک مانند موارد مربوط به تجهیزات الکترونیکی ، شیمیایی ، دارویی و بهداشتی داشته باشند. کفپوش آنتی استاتیک Surface Solutions تجهیزات الکترونیکی و پرسنل حساس را از تخلیه الکترواستاتیک (ESD) را محافظت می کند. کفپوش آنتی الکتریسیته ساکن به طور معمول حاوی ماده رسانا است که بالقوه الکتریسیته ساکن را برای تخلیه یا از بین بردن هرگونه تخلیه استاتیکی جمع آوری می کند و نیاز به متصل شدن به زمین دارد.

قطعات الکتریکی حساس به ESD شامل موارد زیر است:

کامپیوتر ، تلفن همراه ، تبلت و تجهیزات تلویزیون، تراشه های فلزی اکسید نیمه هادی مکمل (CMOS) موجود در CPUS و کارت های گرافیکی، ترانزیستور ترانزیستور (TTL)، تراشه های فلزی-اکسید و نیمه هادی اثر میدان (MOSFET)، دیودهای لیزری (LD)، مقاومتهایی با دقت بالا و دیودهای دارای تابش نور آبی (LEDS).

کفپوش آنتی استاتیک هنگام کار با مواد قابل اشتعال موجود در گازها و مایعات خاص، به کاهش خطر خسارت های سنگین به تجهیزات و آسیب دیدگی پرسنل کمک می کند.

علاوه بر این ، شرکت ها همچنین می توانند از مواد آنتی الکتریسیته ساکن ، تسمه های آنتی الکتریسیته ساکن ، کیسه های آنتی الکتریسیته ساکن ، آنتی استاتیک ها ، مواد آنتی الکتریسیته ساکن و پوشاک آنتی استاتیک برای محافظت در برابر کف ESDS استفاده کنند.

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

حفاظت در برابر الکتریسیته ساکن

کفپوش های آنتی الکتریسیته ساکن با انتقال بار الکتریکی به صورت ایمن به زمین، مانع از ایجاد بار الکتریکی مضر می شوند.

کفپوش آنتی استاتیک که به عنوان کفپوش اتلاف استاتیک شناخته می شود ، هم از تجهیزات الکترونیکی و هم پرسنل حساس در برابر تخلیه الکترواستاتیک (ESD) محافظت می کند. کفپوش های آنتی الکتریسیته ساکن به طور معمول حاوی ماده رسانا است که برای جمع آوری هرگونه تخلیه استاتیکی احتمالی، آماده است و نیاز به اتصال به زمین دارد.

کفپوش آنتی استاتیک یا پوشش آنتی استاتیک همچنین می تواند در هنگام کار با گازها و مایعات قابل اشتعال ازانفجار جلوگیری کند و خطر آسیب زیاد به تجهیزات و پرسنل را کاهش دهد.

برای رفع نیاز به مقاومت در تأسیسات خود ، نصب کفپوش آنتی استاتیک علاوه بر سایر خدمات کفپوش ساختمان خود ، اگر به کفپوش آنتی استاتیک علاقه دارید لطفاً راحت باشید و با ما تماس بگیرید.