اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که آیا پارکینگ در فضای باز یا سرپوشیده خواهد بود. اگر محیط داخل خانه است و رطوبت و گرما ندارد, استفاده از کفپوش اپوکسی برای پارکینگ توصیه میشود. رنگ های کف اپوکسی برای ساختمان های بسته با دمای پایین مناسب است . نباید درفضای باز استفاده شود زیرا گرما و نور خورشید وجود دارد. انواع مختلفی از پوشش های اپوکسی تخصصی برای هر نوع صنعت وجود دارد. انواع مختلفی از نسخه ها , رنگ ها و ضخامت ها برای انتخاب وجود دارد

پوشش اپوکسی هنگام استفاده در پارکینگ خودرو  فضای زیبای متفاوتی ایجاد می کند.اما برای بهترین نتیجه , سطح باید به درستی آماده شود. هنگامی که کف بتنی بیش از حد ناصاف باشد , پوشش اپوکسی قادر به پوشاندن تمام عیوب نخواهد بود,بنابراین باعث ایجاد یک سطح ناهموار می شود.

اما اینکه چقدر راحت لایه برداری می شود بستگی به نحوه نصب آن دارد. هیچ تفاوتی با نصب کاشی ندارد. اگر سوراخ هایی روی سطح وجود داشته باشد,ترک هایی از تمام اتومبیل هایی که روی آن حرکت می کنند, ایجاد می شود. اگر سطح را صاف نکنید و پیش پوشش مناسب را اعمال نکنید, قطعا باعث کنده شدن پوشش می شود.شما فقط باید با این واقعیت کنار بیاییدکه وقتی نصب مطابق استاندارد های معمولی نباشد,پوشش به راحتی جدا میشود.

استفاده از کفپوش اپوکسی برای پارکینگ

اپوکسی بهترین پوشش برای کف پارکینگ

یکی از راه های تبدیل پارکینگ شما به محیطی بیش از یک مکان جهت پارک تومبیل,انتخاب کفپوش اپوکسی مخصوص پارکینگ است.

انتخاب کفپوش های اپوکسی پارکینگ می تواند فضای کسل کننده پارکینگ را به محیطی جذاب و رنگارنگ بدل نموده و پارکینگ مورد نظر شما را به یک نمایشگاه اتومبیل تبدیل نماید.

استفاده از کفپوش اپوکسی برای پارکینگ

مزایای کفپوش اپوکسی پارکینگی:

در مقایسه با ریختن کف بتنی, استفاده از کفپوش اپوکسی بر روی بتن اگرچه میتواند اندکی از هزینه کفساری را افزایش دهد ولی این افزایش هزینه منجر خواهد شد که طول عمر کف پارکینگ شما به شدت افزایش یابد و در ادامه به سه مزایای مهم در انتخاب کفپوش اپوکسی پارکینگی برای منازل و مکان های تجاری می پردازیم.

1-دوام و پایداری

ماندگاری بالا و صافی سطح بسیار مناسب برای کف ایجاد می کند که مقاومت کف بتن در برابر وسایل نقلیه و ترافیک عابر پیاده, سایش ,ضربه,لکه های روغنی,اثر لاستیکها,بنزین و مایعات ترمز و… که میتواند به سطح بتن برهنه آسیب وارد نماید را افزایش می دهد.

2-صرفه جویی در هزینه

3-انطباق پذیری

کفپوش اپوکسی خاصیت ضد لغزش دارد و دربرابر رطوبت و آب مقاوم است.این دو خاصیت آن را به بهترین پوشش برای کف پارکینگ وسایر فضاها که درمعرض آب باران و رطوبت زیاد قراردارد تبدیل کرده است.این پوشش به راحتی با محلول های تمیز کننده مناسب تمیز میشود.

استفاده از کفپوش اپوکسی برای پارکینگ