کفپوش پارکینگ

طول عمر پارکینگ های گاراژی ده ها سال است، اما با گذشت زمان، بتن ممکن است

در اثر قرار گرفتن طولانی مدت در برابر آب و هوا و عناصر خارجی آسیب ببیند. خطوط و

فلش هایی که روی کف کشیده شده اند، به وسیله رانندگی محو می شوند. خوشبختانه

مبارزه علیه این خرابی به راحتی انتخاب یک سیستم کفپوش پارکینگ مناسب است.

بهترین کفپوش پارکینک کدام است؟

دوباره کفپوش کردن پارکینگ با موادی که رفت و آمد بیشتری را تحمل می کنند،

پارکینگ شما را امن و کاربردی کرده و آن را در بهترین شرایط نگه میدارد. گزینه های

تعمیر و پوشش کفپوش پارکینگ شامل موارد زیر است:

• کفپوش شیمیایی و مقاوم در برابر سایش

وسایل نقلیه می توانند انواع روغن ها و مایعات مختلف را از خود نشت دهند.

کفپوش مناسب می تواند از پارکینگ شما محافظت کرده و آسیب های ناشی

از این نشت های خورنده را کاهش دهد. در مورد کفپوشهای مقاوم در برابر مواد شیمیایی بیشتر بدانید.

• کفپوش مقاوم در برابر لغزش

 گاراژهایی با کف لغزنده می توانند برای مشتریان شما خطرناک باشند، از لکه های

مرطوب نشتی از وسایل نقلیه گرفته تا ریختن قهوه در راه پله. با صحیح بودن پوشش

کف گاراژ، خطر صدمات را کاهش دهید. در مورد کفپوش مقاوم در برابر لغزش بیشتر بدانید.

• پوشش کف کنترل شده در برابر بخار و رطوبت

 باران ، تگرگ ، برف ، و حتی رطوبت میتواند روی بتن شکاف ایجاد کند. کفپوش مناسب باعث می شود رطوبت سطح به بتن شما آسیب نرساند. در مورد کفپوش های مقاوم در برابر بخار و رطوبت بیشتر بدانید.

• کفپوش ایمنی

 علامت های واضح عابر پیاده ، خطوط ترافیکی ، فضای پارکینگ و فلش های جهت دار به پارکینگ شما حداکثر کارآیی را می دهد. کفپوش مناسب ایمن بوده، سردرگمی را به حداقل میرساند و گاراژتان را مانند دستگاهی که خوب روغن کاری شده باشد، نگه می دارد. در مورد کفپوش ایمنیID بیشتر بدانید.

کفپوش اپوکسی و یا کفپوش پلی‌یورتان، گزینه‌های خوب و بسیار محبوب برای کفپوش پارکینگ های تجاری و مسکونی هستند. کفپوش‌های اپوکسی و نیز پلی‌یورتان در برابر روغن، بنزین، پاک کننده‌ها و سایر مواد شیمیایی موجود در پارکینگ‌ها مقاوم است. همچنین در برابر سایش حتی در مناطق پرتردد با ترافیک سنگین مقاوم است. این کفپوش‌های مدرن، ظاهری زیبا و چشمگیر دارند و در طیف وسیعی از رال‌ها و الگوهای مختلف مطابق سلیقه شما عرضه و اجرا می‌شود. علاوه بر این، گرد و غبار تولید نمی‌کند و تمیز کردن آن آسان است.

اجازه دهید تیم باتجربه ما در آریا سطح تهران به شما در انتخاب نوع کفپوشی که باعث افزایش ارزش و ماندگاری پارکینگ شما می‌شود، کمک کند. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کفپوش پارکینگ هستید، با ما تماس بگیرید. ۶۶۵۵۱۴۸۴-۰۲۱

کفپوش پارکینگ های گاراژی

حامیان و صاحبان ساختمان به این وابسته اند که پارکینگ هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز در دسترس باشد. اگر یک پارکینگ به دلیل نارضایتی مشتریان، نیاز به تعمیرات کف داشته باشد، صاحبان و مشاغل اطراف متحمل ضرر مالی می شوند. طیف گسترده ای از سیستم های کفپوش گاراژ با چرخش سریع را تولید می کنیم که می توانند برای محافظت از نو سازه ها و برگرداندن سازه های موجود به شرایط نو شدگی، کمک کنند.

چالش هایی برای کفپوش پارکینگ

تجهیزات هر پارکینگ متفاوت است. برای مثال کف پارکینگ های چند طبقه، نیازهای پوششی بسیار ویژه ای دارند. نفوذ رطوبت می تواند دال بتونی را از درون فاسد کند که درنهایت به تضعیف سازه های فلزی داخلی منجر می شود. دارندگان و بهره برداران، سیستم پوشش بتنی مقرون به صرفه ای می خواهند که بتواند از بتن جدید محافظت یا سطوح بتونی قدیمی را بازیابی کند. کف پارکینگ بتنی هنگام مواجهه با موارد زیر آسیب میبینند:

  •  سوخت ها و روغنها
  •  لکه جای لاستیک
  •  انجماد / ذوب
  •  کلریدها و کربنات ها
  •  باران اسیدی و سایر آلاینده ها
  •  برف ، یخ یا تگرگ
  •  نمک خیابان
  •  نفوذ آب

یک سیستم کفپوش مناسب پارکینگ باید به طور کلی به طولانی شدن عمر ساختار بتونی کمک کند.

استفاده از پرداخت بتنی برای کفپوش پارکینگ

روشن نگه داشتن گاراژهای چند طبقه می تواند پرهزینه باشد. پرداخت مناسب بتونی کف، می تواند این هزینه را کاهش دهد. بهترین کفپوش های اپوکسی با پرداخت های بازتاب نور در دسترس است که می توانند محیط های تیره را روشن تر کرده و ایمنی را افزایش دهند و همچنین می توانند نیاز به وسایل روشنایی اضافی را کاهش دهند.

پارکینگ ممکن است همچنین به کفپوشی احتیاج داشته باشد که بتواند سطوح مختلفی از مقاومت در برابر لغزش را که ممکن است در مناطق مختلف درون سازه مورد نیاز باشد، در خود جای دهد. به عنوان مثال ، لغزش پیاده روها و لابی های آسانسور باید در حالی که هنوز هم می شود رویشان راه رفت، محدود شود. خطوط ترافیکی ، پارکینگ ها و مناطق چرخشی ممکن است بسته به ابعاد ساختمان و طراحی آن الزامات مقاومت در برابر لغزششان کمی از هم متفاوت باشد. اتصالات ، ترک ها و نقایص سطح بتن نیز باید با مواد سفت و سخت یا الاستومری مناسب برطرف شود. سیستم های فلورک این موارد و یا حتی بیشتر از آن را ارائه می دهند.

کفپوش پارکینگ
روکش پلی یورتان مقاومت بیشتری برای سطوح پرتردد نظیر کفپوش پارکینگ ایجاد می‌کند.

مزایای کفپوش پارکینگ

آیا تا به حال شبانه از یک پارکینگ تاریک و تنگ عبور کرده اید؟ شرایطی نیست که اکثر ما احساس امنیت یا راحتی در آن داشته باشیم. اما اگر یک پارکینگ را به عنوان بخشی از دانشگاه علمی، مرکز پزشکی یا مرکز خرید خود در نظر بگیرید، متوجه می شوید که وضعیت گاراژ شما تا چه میزان مستقیماً هنگام بازدید بر میزان احساس امنیت مشتریان یا مراجعان تأثیر می گذارد!

بهبود دید

چراغ های روشن به افراد اجازه دهند مردم و وسای نقلیه در حال نزدیک شدن را تشخیص دهند پس پارکینگ را ایمن نگه داشته و تفاوتی اساسی ایجاد می کنند. شما می توانید تأثیر روشنایی را با رنگ کردن بتن های با روکش های رنگ روشن که منعکس کننده نور است، چند برابر کرده و وضوح دید را افزایش دهید.

سهولت در مسیریابی و واضح بودن نشانه‌ها

البته که نمی خواهید افراد در پارکینگتان گم شوند و قطعاً نمی خواهید اتومبیل ها راه را اشتباه بروند! به همین دلیل بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که فلش جهت ها به وضوح روی سطح کف مشخص شده اند و به مرور زمان محو و لایه برداری نشده اند. تعداد زیادی از فلش ها را می توان روی دیوارها یا درها رنگ آمیزی کرد تا افراد محل پارک خود را به یاد بیاورند و کدهای رنگی بر روی کفپوش ها به عنوان یک کمک حافظه نیز مفید خواهد بود.

کفپوش پارکینگ
مشخص شدن علائم و نشانه‌ها از جمله مهم‌ترین مواردیست که باید در کفپوش پارکینگ مورد نظر قرار گرفته شود.

ایجاد سطوح ضد لغزش

بتن های قدیمی و زهوار در رفته می تواند باعث ایجاد خطر لغزش بخصوص در پله ها یا در هوای نامعتدل شود. گذاشتن یک پوشش ضد لغزش اپوکسی یا به طور خاص پوشش ضد لغزش می تواند حتی در شرایط مرطوب سطح بهتری برای حرکت ایجاد کند.

مراقبت و نگهداری آسان‌تر

تمیز کردن کفپوش پارکینگ هم برای جلوگیری از تصادفات ناشی از لغزش بسیار مهم است هم برای زیباتر نگه داشتن فضا. جارو کردن یک سطح صاف از گرد و غبار ساده تر از سطح دارای اتصالات یا ترک های عمیق است. علاوه بر این ، نوع مناسب پوشش کف می تواند در برابر لکه های روغن موتور، ضد یخ و سایر مواد شیمیایی موجود در وسایل نقلیه دارای نشتی مقاومت کند.

تمیز کردن کفپوش اپوکسی پارکینگ
تمیزکردن کفپوش اپوکسی پارکینگ کار بسیار ساده‌ای است و در عین حال این نوع کفپوش خط و خش کمتری بروز خواهد داد و مقاومت بالایی در برابر ساییدگی و خراش خواهد داشت.

ظاهر چشمگیر و ایجاد امنیت

اطمینان از اینکه پارکینگ شما روشنایی مناسبی داشته و تمیز است انعکاس خوبی برای شرکت شما خواهد داشت، البته اما اهمیت آن فراتر از تنها مسائل زیبایی شناسی است بلکه یک گاراژ تاریک، گنگ و فرسوده می تواند فرصت را برای جنایتکارانی که می خواهند مشتریان شما را طعمه کنند، فراهم میکند. مشتریان از طرف دیگر، یک گاراژ که کاملاً روشن است و به طور واضح از دزدگیر های مراقبتی استفاده می کند ترجیح می دهند.

بهترین کفپوش را برای پارکینگ خود انتخاب کنید

با توجه به میزان ترددی که در پارکینگ وجود دارد و گسترده بودن فضای پارکینگ، گزینه‌های مختلفی برای کفپوش پارکینگ وجود خواهد داشت. با ما در آریا سطح تهران تماس بگیرید تا شما را در انتخاب گزینه مناسب برای کفپوش پارکینگتان راهنمایی کنیم.