کفپوش اپوکسی ورزشی با لایه ممبران

کفپوش اپوکسی ورزشی با لایه ممبران در محیط های ورزشی استفاده می‌شود.

تعداد افرادی که در محیط های ورزشی رفت و امد می کنند زیاد است و نیاز به مقاومت بالا و تحمل فشار زیادی در این محیط می باشد بنابراین بهترین انتخاب برای شما کفپوش اپوکسی ورزشی با لایه ممبران است.

1.رنگ پوشش پلی اورتان در کف پلی اورتان برای رنگ آمیزی کف پس از لایه خود تراز و تعیین مناطق بازی استفاده می‌شود.

2.رنگ های پوششی پلی اورتان کف را رنگ آمیزی می کند و ساختاری با استحکام بسیار بالا دارد.

3.رنگ آلیفاتیک  که برای محیط های ورزشی استفاده می شود مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش با مقاومت بسیار بالا در برابر ساییدگی و خط و خش است، زیرا بیشترین مقاومت را در کف، رنگ و پوشش پلی اورتان دارد.

اصطکاک کنترل شده کفپوش اپوکسی ورزشی با لایه ممبران.

کفپوش اپوکسی ورزشی با لایه ممبران به هیچ وجه لغزنده نیست و اصطکاک بسیار بالایی دارد. این رزین های اپوکسی به گونه ای فرمول بندی شده اند که پس از خشکی کامل اصطکاک کنترل شده ای دارند. با انجام فعالیت های ورزشی مثل دویدن، انجام حرکات دینامیکی و غیره احتمال لیز خوردن روی این کفپوش ها کاهش می یابد. حتی اگر شما به مدت طولانی تمرینات بر روی این کفپوش ها حرکت داشته باشید هیچ مشکلی ندارید. بنابراین کفپوش اپوکسی سالن ورزشی نه تنها سبب کاهش اصطکاک سطح نمی شوند بلکه به واسطه ی محیط بکارگیری قدرتی آن افزایش پیدا می کند. کفپوش اپوکسی ورزشی با لایه ممبران وقتی با کفش های جنس پلاستیکی برخورد می کنند صداهای ناهنجار نمی دهند این مسأله ویژگی مهمی در این سالن ها می باشد که به دلیل ماهیت ساختاری این ماده ی رنگی می باشد.

سطح صاف و هموار کفپوش اپوکسی ورزشی با لایه ممبران از دیگر نقاط قوت این کفپوش است.

در محیط های ورزشی باید سطح کاملا صاف باشد. پروژه ی اعمال کفپوش فرصت مناسبی است تا سطح کف کاملا یک دست و صاف و صیقلی باشد.

در اجرا و نصب کفپوش اپوکسی ورزشی یکسری مراحل تحت عنوان آماده سازی سطح، اجرای پرایمر، اعمال لایه ی اول و دوم انجام می شود که همگی برای اصلاح و ترمیم نقص های سطح و ایجاد یک سطح هموار و صاف و یکدست انجام می شود.

کفپوش اپوکسی ورزشی باعث می شود تا ترک های سطحی که در معرض دید قرار دارند همگی در این فرآیند اجرا کاملا پوشش دهی شوند و دیگر دیده نشوند. اصلاح ساختار کف موجب کیفیت بالا و مقاومت بالای آن می شود.

تاثیر کفپوش اپوکسی بر روحیه ورزشکاران

سالن های ورزشی باید با روحیه ورزشکاران متناسب باشد. چون ورزش کردن موجب خستگی کوتاه مدت پس از جنب و جوش زیاد می شود اما این حالت تاثیر فیزیکی محیط است. در صورتی که تاثیر مثبتی که ورزشکار از اطراف دریافت می کند مربوط به عناصری است که در اطراف خود مشاهده می کند از جمله نوساز بودن محل ورزش، نداشتن خرابی در نقاط مختلف آن، وجود کفپوش های رنگی، رنگ های متناسب، هم موجب عملکرد بهتر ورزشکار می شود هم روحیه آن ها را بهبود می بخشد.

کفپوش اپوکسی ورزشی با لایه ممبران از متنوع ترین رنگ ها و طراحی ها برخوردار است.  اگرچه برخی تصور می کنند این یک موضوع بسیار ساده است اما فوق العاده با اهمیت است. هیچ ورزشکاری دوست ندارد در فضای بی رنگ و رو و  بی روح ورزش کند. بنابراین با استفاده از کفپوش اپوکسی ورزشی با لایه ممبران افراد بیشتری به مجموعه شما دعوت می شوند و محیط زیباتری در اختیار ورزشکاران قرار می دهید.

 

قابلیت شستشو و پاکسازی کفپوش اپوکسی ورزشی با لایه ممبران

اگر گرد و غبار و آلاینده های محیط و برخی عوامل متاثر دیگر منجر به کثیفی یا کدر شدن سطح کفپوش شوند هیچ جای نگرانی نیست. چرا که این آلاینده ها روی هر سطحی بخصوص کفپوش ها می توانند بنشینند. با توجه به آنکه کفپوش اپوکسی هیچگونه خاصیت جذب کننده ای ندارد در نتیجه آلودگی های محیط روی آن نمی چسبند.

به همین جهت شما تنها با یکسری وسایل ساده پاک کننده نیز تنها با یک بار انجام مراحل پاکسازی با مواد شوینده مختلف می توانید سطح کفپوش اپوکسی را مانند روز اول براق و شفاف کنید. لذا قابلیت شستشوی مجدد این کفپوش ها از مزیت های اصلی آن ها محسوب می شود.

‎مشخصات کف پوش اپوکسی ورزشی با لایه ممبران شرکت اریا سطح تهران را میتوانید از مشاوران ما جویا شوید.