رنگ ترافیک آلکید-کلرو کائوچو

رنگ ترافیک آلکید-کلرو کائوچو
کد محصول: 5155

رنگ آلکیدی ، رنگ ترافیکی

این رنگ بر پایه رزین ترکیبی آلکید-کلرو کائوچو و بر اساس شرایط محیطی کشور فرموله شده است. خواص مهم مقاومت سایشی و استحکام مکانیکی بالا، مقاومت خوب در برابر آب و قلیا، خواص تیکسوتروپی بالا، چسبندگی عالی بر روی سطوح آسفالت و بتن و سرعت خشک شدن بالا سبب استفاده این رنگ به عنوان پوششی در خط کشی های سرد شده است.
این سیستم جهت خط کشی و مشخص کردن مسیر تردد بر روی آسفالت و بتون بخصوص در جاده ها، پارکینگ ها و باند فرودگاه ها مناسب می‌باشد.

رنگ ترافیک آلکید-کلرو کائوچو

تعداد اجزا : تك جزئی
براقيت : مات
دانسيته gr/cm3 : 3 ± 48/1
فام : بدون محدوديت در فام
مکانيزم خشک شدن : تبخير حلال و اكسيداسيون در هوا
درصد جامد حجمی : 2 ± 45
ضخامت پيشنهادی فيلم خشک : 400 ميکرون
پوشش تئوری m2/Lit : 1/1
  • خشک شدن کامل : كمتر از 24
  • خشک شدن عمقی :  كمتر از 1 ساعت
  • خشک شدن سطحی : كمتر از 10 دقيقه
  • دمای سطح : 25 درجه سانتيگراد
  • نوع تينر : 510-T
  • دوره انبار داری : 12 ماه
  • زمان ژل شدن : ندارد
  • نقطه اشتعال : 23 درجه سانتيگراد

آماده سازی سطح :

سطح مورد نظر که قالباً بتون می باشد بايد از هرگونه آلودگی عاری گردد که به همين منظور می توان از روشهايی مانند اعمال فشار باد و شستشو با تينرها بهره برد. ابتدا سطح رنگ آميزی شده قبلی را با فرچه سيمی و يا سندبلاست رنگ قديمی را از روی سطوح سيمانی زدوده و سپس رنگ اعمال شود.

شرايط محيط رنگ آميزی :

بهترين درجه حرارت محيط و سطح کار حين رنگ آميزی بين 40-10 درجه سانتيگراد می باشد برای حصول کيفيت مناسب، توصيه می گردد رنگ آميزی حتی الامکان در محيط های سرپوشيده انجام شود. دمای محيط هنگام رنگ آميزی بايستی حداقل 3 درجه سانتيگراد بالاتر از نقطه شبنم محيط باشد تا از تشکيل قطرات آب روی سطح جلوگيری شود.

روش اعمال رنگ :

رنگ بخوبی ميکس شده و با توجه به نسبت تعيين شده با هم اختلاط و به آن تينر افزوده تا به ويسکوزيته مناسب برسد. در حين اعمال، رنگ داخل مخزن مکرراً ميکس و با تنظيم مناسب فاصله نازل با سطح، پاشش انجام شود. با در نظر گرفتن حرکت و سرعت باد در حين اعمال، رعايت فاصله زمانی متناسب مابين اجرای لايه های آستری، ميانی و رويه و همچنين رعايت Pot life اعلام شده و عدم استفاده مخلوط رنگ بعد از اين زمان ضروريست.

تجهيزات رنگ آميزی :
–    اسپری بدون هوا (Air Less) با قطر نازل 0.013-0.015 inch
–    اسپری هوا (conventional) با قطر نازل mm 2-5/1  و فشار 5-3 اتمسفر
–    قلم مو و غلطک

نکات ايمنی :
–    توصيه می گردد از استنشاق مداوم بخارات حلال اين رنگ در فضاهای بسته خودداری نموده و حتی الامکان از لوازم ايمنی مناسب استفاده و در صورت تماس با پوست و چشم با آب زياد شستشو گردد.
–    اين رنگ اشتعال زا بوده و بايستی از حرارت، جرقه و شعله دورنگه داشته شود.

به منظور مشاوره در مورد خرید رنگ ترافیک آلکید-کلرو کائوچو و دریافت اطلاعات فنی مربوط به این محصول، لطفا همین حالا با کارشناسان فروش شرکت آریا سطح تهران تماس بگیرید. همچنین، ما را در اینستاگرام دنبال کنید.