وقتی نوبت به کفپوش مراکز بهداشتی و درمانی می‌رسد دیگر فقط ظاهر و زیبایی کفپوش مطرح نیست چرا که اولین فاکتور برای انتخاب یک کفپوش بهداشتی تمیز نگه داشتن آن است. در مراکز بهداشتی و درمانی نظیر بیمارستان همه چیز باید ضدعفونی و تمیز باشد بنابراین کفپوشی که برای چنین مراکزی انتخاب می‌شود باید این قابلیت را داشته باشند که بدون دردسر و آسیب دیدن تمیز شوند. امروزه بسیاری از مراکز بهداشتی و درمانی در جهان کفپوش اپوکسی را بعنوان کفپوش بهداشتی مراکز خود انتخاب می‌کنند.

اپوکسی یک ماده دو جزیی است که وقتی بعنوان کفپوش مورد استفاده قرار می‌گیرد سطحی یکپارچه و با عملکرد بالا ایجاد می‌کند. کفپوش‌هایی که با این ماده اجرا می‌شوند اغلب ظاهری درخشان و براق دارند که همین موضوع موجب می‌شود زیبایی خاصی در کفپوش ایجاد شود. اما در کنار این زیبایی و درخشان بودن سطح، مقاومت بالای اپوکسی در برابر مواد و مایعات خورنده است که این نوع کفپوش را به یک کفپوش مطرح و پرطرفدار برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تبدیل می‌کند چرا که اپوکسی این ویژگی را دارد که جرم و باکتری را از خود دور نگه دارد و به سادگی تمیز شود. عدم وجود درز در اجرای کار و یکپارچه بودن آن نیز اپوکسی را به یک کفپوش بهداشتی تبدیل کرده است چرا که هیچ فضایی برای رشد و پنهان شدن باکتری و آلودگی‌ها وجود ندارد.

چرا اپوکسی را بعنوان کفپوش بهداشتی انتخاب کنیم؟

اپوکسی در برابر مایعات خورنده مقاومت بالایی دارد.

در یک مرکز بهداشتی ممکن است مایعات شیمیایی، دارویی، و حتی مواد ضدعفونی کننده استفاده شود و گاهی به روی زمین بریزد. در هر حال این مواد عضو جدا نشدنی مراکز بهداشتی هستند بنابراین بسیار مهم است که کفپوش بهداشتی انتخاب شده برای این مراکز، مقاومت مناسبی در برابر این مواد داشته باشد. به همین منظور نیاز به کفپوشی خواهید داشت که مقاومت بالایی در برابر مایعات داشته باشد. انتخاب کفپوش اپوکسی برای این مراکز به شما این اطمینان را می‌دهد که دیگر نگرانی درباره ریختن این مایعات روی کفپوش نداشته باشید. این در حالیست که کفپوش‌هایی نظیر کفپوش بتنی اغلب در برابر بسیاری از این مایعات مقاوم نیستند و خیلی زود آسیب می‌بینند.

بهترین کفپوش بهداشتی برای مراکز درمانی و بیمارستان‌ها

مقاومت بالایی در برابر میکروب و باکتری دارد.

یکی از دلایلی که اپوکسی بعنوان یک کفپوش بهداشتی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد مقاومت بالای آن در برابر آلودگی، میکروب‌ها و باکتری است. از آنجایی که مایعات به این کفپوش نفوذ نمی‌کنند موجب می‌شود فضایی برای رشد میکروب‌ها ایجاد نشود. با ایجاد فضایی استریل و کاملا بهداشتی در مراکز درمانی، این نوع کفپوش می‌تواند به تسریع روند بهبودی بیماران نیز کمک کند.

کفپوش اپوکسی بادوام است.

بعنوان مدیر یک مرکز بهداشتی احتمالا شما نمی‌خواهید تمام بودجه‌ای که دارید را صرف کفپوش کنید. بنابراین به دنبال کفپوشی خواهید گشت که نه تنها نیازهای بهداشتی مرکز شما را برطرف کند بلکه دوام بالایی نیز داشته باشد و نیازی به ترمیم زود به زود یا تعویض نداشته باشد. با انتخاب اپوکسی بعنوان کفپوش بهداشتی فقط کافیست یکبار هزینه کنید و سالیان سال از آن استفاده کنید.

بهترین کفپوش بهداشتی برای مراکز درمانی و بیمارستان‌ها

تمیزکردن کفپوش اپوکسی آسان است.

از آنجایی که اپوکسی نفوذ ناپذیر است بنابراین هیچ ماده‌ای به خورد آن نمی‌رود و جایی برای رشد میکروب‌ها فراهم نمی‌شود. همین موجب شده تمیزکردن کفپوش اپوکسی بسیار ساده باشد و نیازی به مواد شوینده قوی و ضدعفونی کننده‌های مختلف برای تمیزکردن این کفپوش نباشد. استفاده نکردن از مواد شوینده شیمیایی و قوی نیز خود به طولانی‌تر شدن عمر این کفپوش کمک می‌کند و آن را به یک کفپوش بهداشتی ایده‌آل برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دیگر تبدیل می‌کند.

بهترین کفپوش بهداشتی برای مراکز درمانی و بیمارستان‌ها

اجرای اپوکسی دردسر کمتری دارد.

شاید در ابتدا به نظر برسد اجرای کفپوش اپوکسی مراحل زیادی دارد و زمانبر است، اما وقتی این کار را به دست افراد متخصص و خبره بسپارید خواهید دید که اجرای اپوکسی نه تنها آسان است بلکه زمان بسیار کمتری نیز به خود اختصاص می‌دهد. نیازی نیست مدت زمان طولانی مرکز درمانی خود را تعطیل کنید تا آن را کفپوش کنید.

اپوکسی، یک کفپوش بهداشتی مقرون به صرفه است.

با توجه به قابلیت‌هایی که این نوع کفپوش دارد، اجرای سریع، تمیزکردن آسان، مقاوم بودن در برابر مواد شیمیایی مختلف و مهم‌تر از همه بهداشتی و آنتی باکتریال بودن، و در نهایت عمر طولانی که دارد، کفپوش اپوکسی برای مراکز درمانی یک انتخاب مقرون به صرفه خواهد بود. هیچ نوع کفپوش دیگری با این ویژگی‌ها با قیمت کفپوش اپوکسی برای مراکز درمانی پیدا نخواهد شد. شما با انتخاب این کفپوش برای مرکز درمانی خود، با اطمینان بیشتری می‌توانید به کارهای روزمره خود بپردازید و نگرانی بابت هزینه‌ای که کرده‌اید نخواهید داشت. همچنین نگرانی بابت اینکه با چه موادی باید این کفپوش را عاری از میکروب کنید، یا چطور از آن نگهداری کنید تا عمر بیشتری داشته باشد هم وجود نخواهد داشت.

برای اطلاع از اینکه آیا کفپوش اپوکسی مناسب کار شماست یا خیر، با مشاورین ما در آریا سطح تهران تماس بگیرید.  02166551484 الی 6- داخلی 42.