FURACIN MORTAR – FURACIN
یک سیمان ضد اسید فوران با سیلیکون پر شده با رزین فوران است. این ملات ضد اسید فوران یک سیستم دو جزء است که از شربت و پودر تشکیل شده است. این سیمان به سرعت شکل می گیرد و مقاومت خوبی در برابر قلیاها و حلالها دارد.

IS 4832 Part II ، ASTM-C-395-80
این نیازمندی را برآورده می کند.

COROPHEN MORTAR – COROPHEN
دو نوع سیمان رزین فنلی اصلاح شده می باشند که برای شکل بخشی به آجر یا کاشی ضد اسید فوران استفاده می شود. مزیت این محصول این است که نسبتاً ارزان است و می تواند در هر دو محیط اسید فورانی و قلیایی مقاومت کند.

EPOXY BASED MORTAR –
این ماده نیز یک خمیر پیوند دهنده پلیمری است که در نصب آگلومرات در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. خمیر ترکیبی از موادی مانند رزین های اپوکسی ، حلال ، چسب ، مواد پرکننده مواد معدنی و برخی مواد افزودنی در اندازه گیری های خاص بسته به خواص مورد نظر پس از پختن است. این‌خمیر به عنوان چسب ترمیم سازه نیز استفاده می شود. همچنین می توان برای پر کردن شکاف ها ، ترک ها و منافذ در مسیرهای رانندگی ، پاسیو و پلازا استفاده کرد. درسرعت بخشی به کار ، از آن برای نصب کاشی استفاده می شود که در آن نیازی به سیلر نیست.

COROCEM MORTAR – COROCEM
یک سیمان ضد اسید فوران وینیل و پوششی غیر اشباع است که برای بستر و اتصالات و کاشی یا آجر ضد اسید فوران مورد استفاده قرار می گیرد. این ترکیب از مزیت هایی مانند ویژه تنظیم سریع و سخت شدن حتی در شرایط سرد ، استحکام مکانیکی خوب و چسبندگی به کاشی یا آجر و سنگفرش برخوردار است.

VINYL ESTER MORTAR
ملات وینیل استر در ساخت کفها، انبار های فاضلاب، چاه ها ،بدنه کشتی ها، مخازن ،و مواد سفیدکننده به کار می رود.
همچنین در فرآوری های شیمیایی ، کارخانه های مواد غذایی و آشامیدنی ، لبنیات ، آزمایشگاه ، نساجی ، فولاد و کارخانه های خمیر کاغذ استفاده می شود. “وینیل استر” مقاومت بسیار خوبی در برابر اکسیداسیون محلول های سفید کننده ، اسید فورانهای معدنی و آلی ، محلول های قلیایی و برخی از حلال های آلی دارد. در صورت استفاده از ماده اولیه ضد مواد شیمیایی و غشاء مناسب وینیل استر از بتن و فولاد در برابر حملات شیمیایی محافظت می کند.